Hory 2020

Přihlašování ukončeno.

Již tradičně organizujeme zimní školu v přírodě spojenou s výukou lyžování a snowboardingu.I v letošním roce jsme objednali  pobyt v  lyžařském středisku Dolní Morava. Toto nové moderní středisko pod vrcholem zvaný Kralický Sněžník – Jeseníky nabízí návštěvníkům vynikající podmínky pro lyžování.

Areál disponuje kvalitním dopravním zařízením – 2 sedačkové lanovky, 100% zasněžovanými sjezdovkami a propojovacími cestami. Pro nejmenší lyžaře je v provozu dětský lyžařský park s pojízdným pásem, kolotočem a lanovým vlekem. Chata Terezka se nachází 50 metrů od spodní stanice lanovky.

Pro zábavu mimo lyžování je zde osvětlená sáňkařská dráha dlouhá 2, 5 km, nově otevřená bobová dráha a dobrodružná věž s horolezeckou stěnou. Také stojí za to navštívit stezku v oblacích.

Cena vleků pro začátečníky v parku Amálka je asi 100,- Kč na den. Skipas na lyžování pro pokročilé děti je 990,- Kč na 4 dny. Vybírat budeme 1 200,- Kč na vleky. Peníze dejte do obálky před odjezdem.

Základní informace:

Termín: neděle 19. ledna – pátek 24. ledna 2020 (začínáme obědem, končíme snídaní).

Cena bez stravy (pokoje jsou vybaveny malou kuchyňkou) - děti od 3 do 6 let včetně 2 300,- Kč, žáci ZŠ 2 600,- Kč, dospělí 3 700,- Kč

Cena se stravou – děti od 3 do 6 let včetně 3 500,- Kč, žáci ZŠ 4 000,- Kč, dospělí 5 950,- Kč

Cena autobusu pro všechny500 Kč

Zálohu 1 000 Kč na osobu je nutné zaplatit do 25. října 2019 na účet školy. Počet míst je omezený (kapacita objednaných pokojů na chatách), a tak pravděpodobně nebude možné se přihlásit na poslední chvíli před odjezdem na hory. Platbu je možné domluvit systémem splátek.

Veškerou platbu posílejte na účet školy – 1054430297/0100. Do poznámek napište jméno, hory záloha, hory doplatek, autobus.