ZŠ - Děti, které nejely na hory

Každý den se školáci tři hodiny učili ve dvou třídách (1. a 2. ročník, 3. – 5. ročník) a po letech jsme si zažili, jaké to bylo, když jsme měli spojené ročníky. Až se nám dospělým zastesklo.
V úterý jsme jeli do brněnské Zoo. Cestě předcházela pečlivá příprava na počítači, při níž prvňáci a druháci zjišťovali na stránkách zoologické zahrady informace o některém z chovaných zvířat. A pak jsme je společnými silami hledali v pavilonech.
V Matematice starší školáci stříhali dečky z papíru podle zadání. Přelož kolikrát chceš a jednou střihni! To bylo přemýšlení, ale i legrace a radosti, když to konečně vyšlo.
V Ateliéru vznikly nádherné obrazy džunglí, v tělocviku jsme hráli hry a rozvíjeli svou obratnost.
Děti navázaly nové kontakty napříč ročníky a celý týden plynul ve velké pohodě.