MŠ V naší školce

První týden byl plný nových začátků. Děti se seznámily s prostředím naší školky a prozkoumávaly každý koutek třídy.
Starší děti a učitelky byly průvodci, které děti provedly novým prostředím. Postupně probíhalo seznámení s novými kamarády i dospělými ve škole.Každý den byl plný zajímavých aktivit. Dopolední aktivity u stolečku i na koberci rozvíjely dovednosti. Malovali jsme, skládali, stavěli, zpívali a tancovali, …
Tělocvična byla místem, kde jsme se mohli protáhnout a vyřádit.
Na vycházce jsme pozorovali hasiče při tréningu záchrany tonoucího.
Výlet na skálu nám nabídl nádherný výhled na Řeznovice. Cítili jsme se jako dobrodruzi a obdivovali jsme krásu přírody.
Hřiště a zahrada byly naším oblíbeným místem pro zábavu. Děti byly kreativní při společném stavění budovy naší školky z různých materiálů, což byla zábava i výzva.
Namalovali jsme nový celoroční školkový kalendář.
A nakonec jsme oslavili Davídkovy narozeniny. Byl to sladký závěr našeho vzájemného dvoutýdenního poznávání.