Fakultní škola Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně

Rozloučení s předškoláky a páťáky

Všechno má svůj začátek a taky konec a slavnostní setkání na zahradě je završením celoročního úsilí pro všechny děti ve škole i školce.

Pro předškoláky má velký význam - loučí se se školou a symbolicky vykračují vstříc škole. Odcházejí sice jen do jiného patra budovy, ale svůj důležitý krok symbolicky udělají před zraky svých učitelek, rodičů, prarodičů i budoucích spolužáků.

Také páťáci ušli dlouhou cestu, a tak přišel čas i pro ně, aby se rozloučili. Tentokrát jde o velké loučení, protože holky a kluci se rozejdou do okolních škol. Pevně věříme, že dovednosti do života, které společně v naší škole rozvíjeli, a znalosti, které získali, uplatní v nové škole a nejen tam.

Jsme vděční za to, že jsme se mohli potkat, že jsme dlouhý čas tvořili „naši školu“. Protože jak říká Kája, škola, to není jen budova, škola to jsou lidé, kteří v té budově společně jsou.

Copyright © Základní škola Řeznovice 2024. Všechna práva vyhrazena.