Návštěva divadla

Dopolední divadelní představení navštěvují školkáčci a mladší školáci v ivančickém kině, s těmi staršími vyjíždíme do opravdického divadla – nejčastěji do brněnské Radosti nebo Polárky. Hlavním cílem je samozřejmě zážitek z představení, ale také rozvíjení fantazie, seznámení s literárním dílem, s tím, jak divadlo „funguje“... A v dlouhodobém výhledu možná návyk zařazovat návštěvu divadla do svých dospěláckých odpočinkových aktivit.

Rádi jezdíme na dopolední divadelní představení s našimi žáky. Užíváme si také večerní představení, na která se od roku 2016 společně s námi vydají rodiče nebo prarodiče. Navštívili jsme takto Klapzubovu jedenáctku, Cirkus Unikum nebo Pipi Dlouhou punčochu a Edisona. Těšíme se na další návštěvu divadla, protože večerní divadlo má úplně jinou atmosféru. Přidáte se k nám?

divadlo Polárka

divadlo Radost