Zuzana Fiedlerová

Jsem zejména mámou dvou úžasných dětí a také jsem šťastně vdaná. Díky osobní zkušenosti se svým synem, který má své individuální potřeby vzdělání, jsem se dostala k tomu, co nyní dělám.

K životu přistupuji otevřeně a přijímám ho tak, jak je. Stejně tak přijímám i svého syna. To díky němu jsem poznala, že v každém z nás je potenciál. A já ho mám v tom, že ráda naslouchám
a pomáhám dětem. Baví mě hledat v dětech to skryté a nacházet cesty, aby byly hlavně šťastné a samy sebou.

Pro mě neexistují žádné bariéry, věřím, že vždy se najde nějaké řešení. Přistupuji k dětem individuálně a vím, že otevřenost a přijetí toho druhého jaký je, je klíčem k úspěchu. Rodiče dokáži pochopit a podpořit. Mám vystudovanou střední ekonomickou školu, pedagogické minimum a kurz asistenta pedagoga.

Prošla jsem kurzem Techniky a náměty v prožitkovém tvoření a Nadchněte děti pro tvoření od Radky Rubešové.
Absolvovala jsem seminář Učíme se venku a dále semináře o ADHD od paní Mgr. Ludmily Leinweberové.
Ráda zkoumám nové alternativní přístupy jako jsou např. craniosakrální terapie, chirofonetika, kineziologie.

Ráda hledám další možnosti vzdělání a poznání v individuálních potřebách dítěte.
Těším se na osobní setkání, kde vám mohu sdělit více svých zkušeností a pohledů.