Jaromír Šic

Kdo jsem?
Momentálně studuji na Masarykově univerzitě, kde se věnuji oboru prvostupňového učitelství. Jsem také absolventem studia předškolní a mimoškolní pedagogiky na střední škole se specializací Hudební výchova.
Několik let jsem se aktivně podílel na chodu turistického oddílu dětí a mládeže jako instruktor a zdravotník. Za toto působení jsem se stal držitelem 5. stupně celostátního ocenění za dobrovolnickou činnost s dětmi.
Jsem ale také člověk, který se rád směje a baví se. Život beru s humorem a nadsázkou a také se to snažím předávat svému okolí.

Co mě baví a zajímá, co dělám rád?
Mojí největší zálibou je hudba. Je mi jedno, zdali poslouchám tóny na koncertě, anebo hraji s dětmi u táboráku na kytaru a zpíváme naše oblíbené písničky. Rád si taky jen tak ve volné chvíli sednu ke klavíru a hraji si pro sebe známé i neznámé melodie.
Baví mě si na sebe vzít oblek a vyrazit s přáteli či rodinou do divadla a nechat se unášet příběhem z prken, co znamenají svět.
Rád vyrazím v zimě na hory, kde si pročistím hlavu na snowboardu, nebo naopak v létě sednu do lodi a nechám se společně s kamarády unášet po proudu různých řek.