Blanka Šotnerová

Ve škole pracuji jako školnice a uklízečka. Starám se o budovu a okolí školy. Uklízím vnitřní prostory a mám na starosti sběr pomerančové kůry a bylin.

Jak jsem se dostala do řeznovické školy?

Když jsem měla malého syna, už jsem nemohla pracovat ve třísměnném provozu a hledala jsem novou práci. Šla jsem se zeptat do školy a dopadlo to dobře. Ve škole jsem od roku 2007. A protože mám ráda děti, tak mě práce ve škole baví. Těším se, až zase povedu kroužek keramiky.

Co ráda dělám ve volném čase?

Baví mě ruční práce - vyšívání, pletení, háčkován, šití. Jako malá jsem chtěla být švadlenou. Ráda chodím na hokej nebo fotbal. A dívám se na sport v televizi, hlavně když hrají naši sportovci.

Co bych vzkázala našim školákům?

Ať se vám podaří vzít si od nás ze školy to důležité a držet se svých silných stránek. Myslete na slušné chování a snažte se, aby z vás byli dobří lidé, kteří nikomu neškodí.