Jak to u nás vypadá

Školní budova v roce 2018/19 prošla celkovou rekonstrukcí.
Dvoupatrová budova je bezbariérová s výtahem. V přízemí vedle nové šatny a jídelny s výdejnou jídla zůstala v původních prostorách mateřská škola.
Další dvě patra jsou určena pro školu. Dvě velké učebny v prvním patře a tři odborné ve druhém - pro výuku počítačů, pracovních činností a jazyků. V každém z pater najdete čtenářský a relaxační koutek a knihovnu. Ve třídách je vytvořený systém otevřených skříněk, aby si děti volně mohly brát pomůcky, pokud je budou potřebovat.
K výuce využíváme jezírko, bylinkovou zahrádku, květnatou louku, venkovní učebnu i keramickou dílnu. Ve vyvýšených záhonech pěstujeme a také kompostujeme bioodpad.
K dispozici máme tělocvičnu, fotbalové a multifunkční hřiště. Výuka o přírodě probíhá často venku, nachází se zde řeka, rybník, skála i lesík.
Zahrada s průlezkami a pískovištěm nabízí prostor pro pobyt školky, školáků o přestávce i družiny. Družina využívá také zrekonstruovaný domeček. Školka i družina tráví čas na veřejném hřišťi.