ZŠ Vaření s Honzou Vorlem

Jak jsme pekli s Honzou Vorlem z Blbý vařečky
Oslovili jsme Honzu Vorla, finalistu z MasterChefa. Potěšilo nás, když Honza souhlasil a najednou seděl mezi námi a povídal, jak se ke své profesi dostal, jaké to bylo na soutěži i čemu se věnuje nyní. A také trpělivě odpovídal na všetečné dotazy holek a kluků.

To nejlepší přišlo nakonec. Honza si pro děcka připravil recept a společně všichni připravili výborný Lava cake.
Honzo, velké díky, za to, že jsi přišel. I za to, že celá akce byla pro bono, což je odborná práce, kterou někdo vykoná dobrovolně.

A co na to děti?
Bylo to úžasný! Byl to výborný den! Bylo to super! Bylo to hustý! Moc mě bavilo s Honzou vařit. Tento den jsem si moc užil. Bavilo mě to chystat, všichni něco dělali. Bylo to skvělý! Bavilo mě, jak jsme to chystali společně. Dortík mi hodně chutnal. Byl moc dobrý. Byl úžasný. To bylo, jako kdyby do naší školy chodil odjakživa.