Rozsvěcení vánočního stromu v Ivančicích

Letošním rokem se navracíme k tradičním akcím, na které jsme byli zvyklí, a tak se pátek před první adventní nedělí stal dnem, kdy jsme s dětmi 3.-5. ročníku vyrazili na flétnové a pěvecké vystoupení
při příležitosti rozsvěcování vánočního stromu na ivančickém náměstí.
Už je nás opravdu hodně na to, aby se celá naše škola vešla na jedno pódium, ale to nikterak nezasáhlo tu skvělou soudružnost, a bylo velmi potěšující vidět, že se na naše koncertující přijeli podívat i mladší spolužáci se svými rodinami. Vystoupení se povedlo, povedla se i atmosféra, na našem prodejním stánku jste nás také hojně navštěvovali, o to více se nyní těšíme na další naši tradici v duchu vánočním – na náš školní koncert a jarmark. (možná to poslední tři slova dát jako prolink na článek, že bude jarmark?)
A jaké to v Ivančicích bylo před tím, než se stalo to kouzlo rozsvěcení, na to se můžete podívat v naší FOTOGALERII.