MŠ Čas na pohádku

Na pohádky děti naladil pohádkový Večerníček a pohádkové knížky. Knihy, které si děti přinesly z domova, představily ostatním kamarádům ve školce.
V Řeznovicích mají pohádkovou postavu. Je to dřevěná postava vodníka u rybníka a my ho šli pozdravit.
Než si děti mohly zahrát pohádku o Koblížkovi, bylo potřeba loutku vyrobit.
Pohádka O veliké řepě nás inspirovala k upečení muffinů s červenou řepou. Pohádku si děti také zahrály.
Perníková chaloupka, les a vlk byly další rekvizity, které děti nejdříve vytvořily.
Mrazivé počasí nám vykouzlilo ledové kopečky s přírodninami. Umístili jsme je na zahradě.
Pojmenovávali jsme nejznámější pohádkové postavy. Poznávala je i "včelka" při programování.
Masopustní období bylo ve znamení šašků, koláčů, jitrnic. Průvod v maskách po škole jsme oživili písničkou.
Narozeniny oslavil Máťa.