ZŠ - Řeznovice mají talenty 2022

Po čtyřleté přestávce se k nám 22. června vrátila přehlídka talentů - toho, co děti rády dělají nebo v čem jsou výjimečné.

Nikdo z dětí talenty ve škole nezažil, přesto jich z 2., 3. a 4. třídy účinkovalo 33. Viděli jsme 29 různorodých vystoupení jednotlivců i dvojic.

Všem účinkujícím ještě jednou vzkazujeme, že oceňujeme jejich ODVAHU. Obdivujeme i NÁPADITOST, byli jsme mile překvapení, kolik zajímavých vystoupení jsme viděli.

Muzikanti: Verča, Markéta, Zlatka a Tonička tančily. Jakub zpíval a piano rozezněla Anička, Karolína, Mia a Filip. Na housle hrála Maruška, na kalimbu Eliška, na bicí Max a na cimbál Adam.

Co vyrobili, nám předvedli David – stavby z Lega, Šimon – lodičky ze dřeva, Eliáš – ptáček a keramický oslík, Ondra – batikovaná trička.

Došlo i na kouzlo s kouzelnou krabičkou – Julča nebo kartami – Marta, pokus s vodou a květinami – Tomáš.

Rubikovu a jiné kostky skládali Tobík a Šimon.

animacemi vystoupila Lucka a s programováním Matěj.

Sportovními výkony zabodovali Tobík – parkour, Patrik – freestylová koloběžka, Elča – kolečkové brusle, Max - hoverboard, Hermiona – cvičení na šálách, Nikča – tenis, Jáchym a Kryštof – florbal, Tereza – jízda na koni.

Zažili jsme PŘÍJEMNÉ DOPOLEDNE, BYLI JSME SPOLU a BAVILI JSME SE NAVZÁJEM.

Nejkrásnější byla ATMOSFÉRA RADOSTI A VZÁJEMNÉ PODPORY. Nadšený aplaus publika zazněl mockrát. DIVÁCI SE TAKÉ POVEDLI!