Kroužky

Všechny kroužky budou začínat v týdnu od 18.9. (po Motýlovi a plavání) a budou realizovány v ZŠ Řeznovice. Přihlašování bude možné od 5.9. online přihláškou, která bude zaslána mailem.

Kroužky SVČ Ivančice v odkazu zde.

Keramika
V naší školní keramické dílně tvoří z keramické hlíny např. ptáky, hmyz, truhly ve tvaru krychlí a kvádrů. Rádi kombinujeme keramickou hlínu s různými materiály, děláme dřevěné úchyty na nádobách, závěsy ze dřeva, lýka, mušlí a keramiky, dekorujeme pomocí dřevěných korálků a peří. Výrobky před vypálením glazujeme, zdobíme sklem a měděnými dráty. Učíme se, jak se dělá socha, co je to reliéf nízký a vysoký, a vše si vyzkoušíme. Během školního roku pořádáme výstavy našich výrobků.

Holky v pohybu
Holčičí hýbání se s hudbou - trochu jógy na protažení (spolu s ní i kineziologické cviky na posílení spolupráce hemisfér / zlepšení koordinace), trochu zoomby/aerobiku na zahřátí, pak improvizace a vlastní choreografie holek pro realizaci jejich fantazií, emocí a hudebních přání. A v neposlední řadě i nácvik na vystoupení (např. na zahradní slavnosti).

Muzikál
Společně vytvořímVšechnmuzikálové představení = divadlo, kde se zpívá a hraje. Budeme zpívat, hrát na různé nástroje, prožívat hudbu všemi smysly.

Literárně dramatický kroužek
Podrobnosti o literárně dramatickém kroužku Pavlíny Zimmermannové si můžete přečíst zde. Přihlášení na něj provádějte prostřednictvím e-mailu organizátorky: pavlina.zim@seznam.cz