Kdo jsem já, kdo jsi ty?

Kdo jsem, co mám a nemám rád já i moji kamarádi ve školce jsme zjišťovali od 14. září do 2. října.

Děti kreslily svoji postavu a dům, kde bydlí, obkreslovaly i otiskovaly jejich ruce a nohy. Zkoušely vymodelovat svoje jméno.

Mezitím také pracovaly, jedly, odpočívaly, hrály na flétnu a hrály si.

Aby nám všem ve školce bylo dobře, vytvořili a nakreslili jsme si pravidla. Na konci měsíce se děti ohodnotily, které pravidlo již zvládají a jaké jim ještě nejde dodržovat. Zkuste se jich zeptat, jaké pravidlo znamená srdíčko.

Ve školce i na vycházkách jsme stavěli domečky pro sebe, skřítky a broučky.

Na fotografiích jsme si připomínali, co se ve školce děje v průběhu dne. Patřilo tam i zpívání, tančení, hraní na hudební nástroje.

Narozeniny jsme oslavili s dvojčaty Eliškou a Kubíkem, později s Rafem.

Trénovali jsme "psaní" na mazacích tabulkách, rozcvičovali prsty v pohádce O Palečkovi.

S přicházejícím podzimem jsme využili podzimní listy a děti je využily k ozdobení svého portrétu.

Kdo jsme?