asistent pedagoga ZŠ a vychovatel školní družiny

Kdo jsem?

Jsem absolventem studia předškolní a mimoškolní pedagogiky na střední škole se specializací Hudební výchova. Od roku 2017 se aktivně podílím na chodu turistického oddílu dětí a mládeže jako instruktor a zdravotník. S tímto oddílem organizuji například lyžařské či vodácké kurzy, víkendové akce nebo letní tábory. Za toto působení jsem se stal držitelem 5. stupně celostátního ocenění za dobrovolnickou činnost s dětmi.

Proč jsem tady?

Rád se učím novým věcem ze svého oboru a už z dob praxe vím, že právě v Řeznovické škole se budu učit od těch nejlepších.

Co mě baví a zajímá, co dělám rád?

Mojí největší zálibou je hudba. Je mi jedno, zdali poslouchám tóny na koncertě, anebo hraji s dětmi u táboráku na kytaru a zpíváme naše oblíbené písničky. Rád si taky jen tak ve volné chvíli sednu ke klavíru a hraji si pro sebe známé i neznámé melodie.

Baví mě si na sebe vzít oblek a vyrazit s přáteli či rodinou do divadla a nechat se unášet příběhem z prken, co znamenají svět.

Rád vyrazím v zimě na hory, kde si pročistím hlavu na snowboardu, nebo naopak v létě sednu do lodi a nechám se společně s kamarády unášet po proudu různých řek.