Mgr. Hana Křivánková 

učitelka ZŠ, třídní učitelka 4. ročníku

Kdo jsem
Jsem máma tří dětí, učitelka dětí na prvním stupni základní školy. Vystudovala jsem brněnskou Masarykovu univerzitu – učitelství pro 1. stupeň se zaměřením na angličtinu a němčinu. Z obou jazyků mám státní jazykovou zkoušku. 

Co dělám ráda
Mým největším koníčkem je hudba a sport. Ráda vytvářím s dětmi různá hudební a muzikálová představení, baví mě tvořit aranžmá pro nástroje i pro vícehlasý zpěv. Zkouším hrát na různé nástroje, melodické i rytmické. Ve volném čase se věnuji sportu, nejčastěji běhám a jezdím na in-line bruslích. Ráda lyžuji a běžkuji, v létě lezu ferrati, skvělý relax je pro mě jízda na paddleboardu. S manželem a dětmi ráda cestuji po tuzemsku i v zahraničí, slézáme hory, sjíždíme řeky, touláme se po lesích a objevujeme krásy přírody.   

Jaké vzdělání mě nejvíc ovlivnilo
Nejvíce mě ovlivnily náslechy na Montessori škole a fakultní základní škole, kam jsem chodila na praxi při mém zahraničním studiu v Salzburgu. 
Zúčastnila jsem se několikatýdenního mezinárodního jazykového projektu Tifola (Teaching foreign languages) v Bruselu, kde jsme si s učiteli z evropských zemí předávali zkušenosti s metodami výuky cizích jazyků na našich školách. 
Při studiu na VŠ  mě výrazně nasměrovala také praxe v ZŠ Řeznovice v první třídě u paní učitelky Silvy Papouškové.  
V současné době mě nejvíc ovlivnily kurzy Hejného netody výuky matematiky, účast na projektu Formativní hodnocení a seminář kritického myšlení.