Dne 12. 5. se žáci 1. a 2. třídy vydali na školní výlet do zábavního parku Permonium v Oslavanech. Čekalo na ně dopoledne plné dobrodružství, her a zajímavých zážitků.Hlavním úkolem celé výpravy bylo najít ztraceného permoníka. Děti během hledání plnily různé úkoly, procházely bludišti a objevovaly tajemná zákoutí celého areálu. Za svou snahu a šikovnost byl každý odměněn medailí.Během výletu si děti mohly koupit suvenýry nebo něco dobrého na zub a užít si společné chvíle se svými kamarády.Výlet do Permonia se všem velmi líbil. Děti si odvezly spoustu krásných vzpomínek, nových zážitků a užily si dopoledne plné zábavy.FOTOGALERIE